Skúsenosti plný Domáce kino skúsenosti mínus drôt problémy

Najlepšia vec, o ktoré majú bezdrôtový priestorový systém vo vašej domácnosti, je fakt, že nemusíte nastaviť všetky drôty a pokúsiť sa skryť ich celého svoje miesto. Ak hľadáte najlepší bezdrôtový priestorový zvuk pre vaše domáce kino, potom existujú dva nové produkty, ktoré by mohli vzbudiť váš záujem. Tento článok vám poskytne informácie o týchto dvoch produktoch; ich špecifikácie, ceny a recenzie produktov.

Aké sú produkty?

VIZIO SB3851-C0 38-palcový 5. 1 kanálový zvukový panel s bezdrôtovým subwooferom a satelitnými reproduktormi (2015 Model) a Yamaha NS-SP1800BL 5. 1-kanálové domáce kino reproduktorový systém sú nové bezdrôtové reproduktory, ktoré vám najlepšie domáce kino skúsenosti z dôvodu kvality zvuku, ktoré prinesú

Druh výrobku

VIZIO SB3851-CO je 2015 model z Číny, ktorá má 38 palcov sound bar s 5. 1 kanál funkcie. Produkt má tiež bezdrôtový subwoofer a satelitný reproduktor.
Môžete sa tešiť na divadlo pocit, pretože je to na stenu a tam je vzdialený zahrnuté plus triple AAA batérie, ktorá je zahrnuté aj keď si kúpite výrobok. Za aktuálnu cenu $ 248 a bezplatnú dopravnú službu môžete ušetriť $ 1. 99. Ponúkajú tiež 2-3 rokov záruka len $ 10- $ 20.

Na druhej strane, Yamaha NS-SP1800BL má 2-way satelitné reproduktory s 2. 5 ” woofer a 2-way centrum reproduktory s dual 2. 5 ” woofers a jeden tweeter. Všetky reproduktory majú magnetické tienenie a má Ty pružinový klip konektor. Ďalej má 8 ” 100W cube-type vysoko výkonný subwoofer, schopnosť steny. Tento produkt je samostatný, ale nie je bezdrôtový a vyžaduje priestorový zosilňovač, ktorý nie je súčasťou balenia. Medzi jeho ŠPECIFIKÁCIE patria: krivka frekvenčnej odozvy je 28 Hz-50kHz; citlivosť zvuku je 82dB a jeho impedancia 6 ohm.

Avšak nevýhodou bezdrôtového priestorového systému je, že zvuk, ktorý produkuje, je, že nie je taký dobrý ako káblový systém. Ďalej sú trochu drahé ako káblové.

Tieto reproduktory domáceho kina zvyčajne prichádzajú s priestorovým reproduktorom, subwooferom alebo stredovou zvukovou konzolou. Tieto bezdrôtové priestorové reproduktory sú cenovo dostupnejšie, pretože existuje veľa vecí, ktoré sú zahrnuté v balíkoch.

Ďalej je možné ich ľahko a ľahko nastaviť, keď ich odstránite mimo škatuľku.

Pretože to môže byť jednoduché nastavenie, nepotrebujete žiadne potrebné zručnosti na prácu s výnimkou malého pochopenia pokynov a diagramu, ktoré sú súčasťou príručky produktu.

Ak chcete ďalej vedieť, ktorý produkt vám môže poskytnúť najlepší bezdrôtový priestorový zvuk, ktorý hľadáte, potom vás odporúčam, aby ste si prečítali recenzie bezdrôtového priestorového zvuku našich dvoch produktov.

VIZIO SB3851-C0 38-palcový 5. 1 kanálový zvukový panel s bezdrôtovým subwooferom a satelitnými reproduktormi

Tento model má zadné satelitné reproduktory a hlboký bezdrôtový subwoofer, ktorý vytvára úžasný 5. 1 surround zvukový zážitok, ktorý premení váš domov do divadelného zážitku. Ďalej je to najlepšie v triede audio výkon, pretože prináša až 100dB krištáľovo čistý zvuk. Tiež má vstavaný Bluetooth, ktorý vám umožní bezdrôtovo prenášať zvuk z vášho zariadenia na reproduktor domáceho kina. Predstavte si, že môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo sledovať svoj obľúbený film z vášho zariadenia na veľkú obrazovku jednoduchým klepnutím na prst. Nie sú žiadne káble na pripojenie a odpojenie.

Nebudete mať žiadny problém, ak neviete, ako používať drôty, ktoré sú na vašom mieste. Všetko, čo musíte urobiť, je sedieť, relaxovať a ovládať diaľkové ovládanie alebo smartphony. Je to tiež dobrá vec, pretože je k dispozícii bezplatná technická podpora šesťdesiat dní alebo dva mesiace od dátumu jej doručenia.

Tento moderný 5. 1 reproduktor je oveľa lepší ako tradičné reproduktory z nasledujúcich dôvodov:

V tradičných reproduktoroch ste potrebovali umiestniť a drôtiť šesť reproduktorov: ľavý, stredový,pravý, ľavý priestorový, pravý priestorový a basový modul. To je veľa drôtov, stojanov reproduktorov a spojení.

Ak chcete pripojiť ľavé a pravé priestorové reproduktory, musíte spustiť drôty cez priestor na posedenie. To sa zdá neprofesionálne a neusporiadaný, takže je potrebné ju schovať za závesy, tapety alebo koberec, aby vaše posedenie vyzerá ako posedenie.
Potrebovali ste kúpiť samostatný prijímač na napájanie týchto reproduktorov.

S najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť stráviť okolo $ 400 pre reproduktory, drôty, diaľkové ovládače a všetko ostatné!

Hoci Vizio začal vyššie uvedený zoznam sú schopní odstrániť tieto problémy jeden po druhom pri vytváraní tohto 5. 1 soundbar. Tento soundbar kombinuje ľavý, pravý a stredový modul, ktorý sa zmestí pred televízor.

Keď hovoríme o basovom module a priestorových reproduktoroch, tento produkt Vizio vám prinesie zimnicu, pretože pracujú úžasne. Nízka frekvencia znie ako tie z basy modul nemôže byť dobre lokalizované v ľudskom sluchovom systéme, pretože môžete umiestniť bass modul kdekoľvek v miestnosti, a to bude znieť takmer rovnaký človek.
Aby ste vyriešili problém, musíte ho umiestniť za priestor na posedenie, kde sa môže pripojiť aj k priestorovým reproduktorom.

V tomto produkte môžete modul bass zapojiť do elektrickej zásuvky za posedením a priestorovými reproduktormi do basového modulu bez problémov s drôtmi, ktoré sa dostanú cez vašu obývaciu izbu.

Výrobok však nie je úplne bezdrôtový, pretože satelitný reproduktor je pripojený k subwooferu. Výrobok nemá pripojenie HDMI / ARC, takže na televízore nemôžete mať blu ray, káblovú skrinku a roku.

Yamaha NS-SP1800BL 5. 1-Kanálový Systém Reproduktorov Domáceho Kina
Môžete pohodlne vychutnať svoj zážitok z domáceho kina pomocou Yamaha NS-SP1800BL 5. 1-kanálové domáce kino speaker package. Okrem pohodlia používania je tento produkt nízky. Ns-SP1800BL je jedinečný systém, ktorý je vybavený pokročilou technológiou Yamaha Active Servo (Advanced YST). Tu má jednotka reproduktorov dokonale lineárny pohyb, pretože reproduktor a zosilňovač pracujú spoločne na zrušení impedancie.

Okrem toho tento systém tiež ponúka frekvenčnú odozvu systému širokého rozsahu a magnetické tienenie na predných a stredových reproduktoroch.

Súprava však nie je naozaj bezdrôtová, pretože potrebujete spustiť káble na pripojenie reproduktorov. Ďalej, reproduktor drôt beží až 100 stôp! Tiež, tento reproduktor nemusí zdať pracovať s akýmkoľvek iným druhom zosilňovača ako Yamaha natural Sound stereo, pretože to je práve určený pre priestorový zvukový systém pre audiovizuálne miestnosti. Ak sa pokúsite pripojiť k iným zosilňovačom, môžu sa vyskytnúť problémy.

Záver

Preč sú tie dni, ktoré divadelné skúsenosti môžu byť skúsenosti v divadelnej miestnosti a tí, ktorí majú peniaze, si môžu vychutnať všetky filmy, ktoré chcú sledovať. Aj keď sú na trhu ploché obrazovky a veľké T. V., stále potrebujete dobré reproduktory, aby ste mali pocit divadla, ktorý chcete zažiť. Vlastne, divadelné skúsenosti je naozaj o dobrý zvuk, ktorý dáva vzrušenie pre tých, ktorí sledujú film.

Dobrá vec, že existujú bezdrôtové reproduktory rovnako ako to, čo sme diskutovali a preskúmali. Dnes si môžete vychutnať sledovanie vášho obľúbeného filmu doma s pocitom divadla mínus Problém pripojenia a skrytia všetkých drôtov vo vašej obývacej izbe!