Rodinné Kempingové Stany Preskúmané!

Rodinné kempingové stany umožňujú priniesť svoj domov pozdĺž dlhých rodinných výletov.   Deti môžu bezpečne spať v tom istom stane ako rodičia, rodina si vezme jedlo okolo jedálenského stola a rodinní príslušníci trávia voľný čas v lone rodiny.

Aby sme vám pomohli rozhodnúť, aký rodinný stan by mohol potrebovať, uviedli sme štyri Najpredávanejšie stany, ktoré dúfajú, že aspoň jeden z nich vás zaujme.   Čo chcete, aby vaše oči na sú vlastnosti každého stanu.   Vyberáte si domov pre divočiny.   Prosím, aby váš výber zodpovedajúcim spôsobom.

Tri rodinné stany budeme diskutovať nižšie sú Coleman, dlhoročný vodca vo výrobe kempingových zariadení.   Tieto stany sú konštruované pomocou Coleman počasie Tec systém, ktorý ponúka extra bezpečnosť proti životnému prostrediu.

Ok, je čas, aby sme sa pozreli bližšie na tieto skvelé prenosné domy pre divočinu.

Coleman Red Canyon 8 Osoba Rodina Camping Stan

Coleman Red Canyon 17X10 noha, osemčlenný Modifikovaný Dome stan je rovnako funkčný, ako je to krásne.   Je to veľké a dobre postavené a spí až osem osôb a má zabudované skladovacie vrecká, ktoré vám umožňujú premeniť ho na trojizbový stan.   To tiež prichádza s vlastnou uvítací rohož a skladovanie tašky do domu svoj stan príslušenstvo.

Tam je oveľa viac do tohto stanu, než sa na prvý pohľad.   Tu je pohľad na funkcie, o ktorých naozaj potrebujete vedieť.

Coleman Red Canyon Family Camping Stan Funkcie

Rodinný kempingový stan môže ubytovať osem táborníkov;

 1. Opatrenia 17 podľa 10 nohy s 72 – palcový stredovej výšky
 2. Zahrnuté rozdeľovače izieb umožňujú konverziu na tri samostatné izby
 3. Coleman exkluzívny Weathertec systém zaručené, že vás udrží v suchu za vlhkého počasia.
 4. Jednoduché nastavenie stanu s tyčami so šokom a ľahko sledovateľnými montážnymi pokynmi
 5. Chladiaci vzduchový port a Variflo nastaviteľný odvzdušňovací systém

Pozrite sa na fotografiu na Amazonu pomocou odkazu vyššie, a uvidíte, že tento stan je štýlový spôsob, ako chrániť a dom svoju rodinu na dlhé kempovanie výlety.   Stan je pevný, počasie chránené, a nenájdete sami naháňa po nej po prvom vetre.

Čo hovoria zákazníci…

Avšak, tu je rub.   Zákazníci sa sťažujú-v platnosti-že stan sú stále nie je stan, ktorý čítajú o na amazon.   Hovorí sa, že verzia opísaná v Amazone je stará verzia tohto stanu, ktorá bola väčšinou vynikajúca, ale tento stan je prerušený – a tento nový je jednoducho chudobný ako náhrada.

Mnohí zákazníci, ktorí si objednajú tento stan, zrejme dostali novú verziu stanu, ktorá sa nám zdá byť nespravodlivá, pretože nový stan nie je rovný starému, alebo lepšiemu.

Napriek tomu tieto sťažnosti pochádzajú od predchádzajúcich zákazníkov; nepochádzajú od nás.   Máme málo na výber, ale vziať ich slovo za to.

Budete chcieť prečítať recenzie zákazníkov One-star na mieste v Amazone, aby ste sa rozhodli, či je nový stan pre vás to pravé.   Zákazníci vám môžu pomôcť pochopiť problém oveľa lepšie, než môžeme.   Len si uvedomte, že problém existuje, a pracovať do svojho rozhodnutia o kúpe.

Alternatívne, môžete chcieť, aby zvážila, vyhľadávanie nájsť starú verziu tohto stanu, ak je stále tam, kdekoľvek.

Coleman 6 Osoba Instant Rodinný Kemp Stan

Red canyon family camping stan určite má dobrý vzhľad, ale ak dávate prednosť práci s viac tradičnom štýle stanu, snáď jeden z týchto kabín stany by mohlo byť to, čo chcete.
Coleman Instant Family Camping stan pre šesť osôb vás môže zaujímať, Ak máte stredne veľkú rodinu, ktorá má rád dostať preč od toho všetkého.   Meria 10 x 9 Ft. a prichádza s pólmi vopred pripojenými, takže existuje malé riziko ich straty.
Stan má mnoho užitočných funkcií, ktoré z neho robia atraktívnu možnosť pre rodinných táborníkov.   Tu je nahliadnuť na niektoré z nich.

Coleman 6 Osoba Instant Rodina Camping Stan Funkcie

 • Zváraný podlahový šev pre extra suchosť
 • Okenné okienka, podlepené švy, Vaňa podlaha držať v teple
 • Zahrnuté: pozemné stávky a taška na prenášanie
 • Spomaľovač Horenia, Odolný Voči Vetru, Odolný Voči Vode
 • Rozmery: 108. 0 ” L x 120. 0″ Z. D.
 • Výška Stredu: 72. 0 ” H
 • Čo hovoria zákazníci…

Hodnotenie 4. 9 z piatich hviezd naprieč 19 recenzia by mal povedať všetko.   Väčšina zákazníkov je mimoriadne spokojná s týmto rodinným kempingovým stanom.   Čo sa im najviac páči, je, že nastavenie je naozaj “okamžité”, rovnako ako inzerované.   Vzhľadom k stanu jednodielny dizajn, väčšina ľudí môže nastaviť aj vnútri päť minút bez akejkoľvek pomoci.

Chcel by som zdieľať svoje myšlienky na akékoľvek negatívne recenzie pre tento stan, ale našťastie pre vás-nie sú žiadne.   Ak potrebujete dobrý, suchý, robustný stan, ktorý ventiluje dobre a je rýchlo nastaviť viete, kde kúpiť.   Tento stan funguje najlepšie pre malú rodinu, alebo dvaja dospelí chcú dostatok priestoru.
Tento stan si môžete pozrieť tu:

Coleman 8 Osoba Instant Rodinný Kemp Stan

Odkaz na Amazon:

Coleman Instant 8 osoba stan je o niečo väčší ako jeho šesť-person bratranec je, ale ponúka rovnaké skvelé vlastnosti ako 6-person stanu.   8-person stan nedostal rovnaké nadšené recenzie ako šesť-person stan, hoci.   Pozrieme sa na tieto otázky krátko, ale najprv poďme sa najprv pozrieť na tento rodinný kemp stan.
Priestranný 8-person, 2-izbový stan určený pre rýchlu montáž

Póly sú vopred pripojené k stanu, pre rýchle nastavenie do piatich minút
Exkluzívny WeatherTec systém, ktorý vás udrží v suchu

 • Hrubé vodotesné steny
 • Zvárané podlahy, aby sa vlhkosť
 • 2 dvere a 7 okien pre plné vetranie
 • Odnímateľný delič vytvoriť dve miestnosti
 • Opatrenia 14 podľa 10 nohy; stredová výška 6 stôp 5 palcov
 • Zostáva teplý; drží teplo dobre.
 • 1-ročná záruka

Coleman Instant 8 osoba stan je štýlový, robustný stan, ktorý sa zdá mať všetko, čo bude pre neho ako šesť osoba instant stan.   Je navrhnutý tak, aby bol suchý a dobre vetraný, so silným rámom schopným postaviť sa silným vetrom.   Ako dobre to robí – je záležitosť pre starších užívateľov stanu rozhodnúť.   Pozrime sa, čo hovoria…

Čo hovoria zákazníci

Zákazníci hodnotiť tento stan 4. 3 hviezda z piatich.   Milujú rýchle nastavenie-aj keď zložiť urobil predstaviť niečo problém.   Milovali vetranie a prispôsobiteľné okná.   Páčilo sa im vzhľad, vysoký strop a skutočnosť, že stan zostal suchý aj v najchladnejšom počasí.

Nie je veľa sťažností, ale registrované sú skôr konzistentné.   Problém je v tom, že tieto sťažnosti nemôžeme zosúladiť s mnohými pozitívnymi správami o tomto produkte.   Tu sú niektoré myšlienky, ktoré nás napadlo.

Niektorí zákazníci, ktorí zostali v suchu počas silného dažďa, uviedli, že používali dažďovú mušku na dodatočnú ochranu.   Jeden recenzent prežil celý týždeň dažďa vo svojom stane, takže je ťažké povedať, že v samotnom stane je návrhová chyba.   Jeden zákazník odporučil použitie zemného plachty alebo tkaniny pod stanom, aby podlaha bola suchá.

Náš pocit je, že medzi dažďovou muškou a pozemnou plachtou to pravdepodobne vyrieši väčšinu problémov s vlhkosťou. Ak nemôžete nájsť vhodnú mušku, pravdepodobne by ste nemali kupovať tento stan, pretože by ste mohli skončiť v kalužiach vody.

Väčšina všetky ostatné otázky boli niť-trhanie, ale máte odkaz na tento produkt na amazon, tak prečo nie, štúdie, recenzie pre seba – a potom sa môžete rozhodnúť.
Náš vlastný pocit je, že ak chcete vhodné rodinné kempovanie stan pre osem osôb alebo menej, potom tento Coleman rodinný kemp stan by vás hrdý.

Náš výber pre kabíny stanu

Coleman robí všetky tieto rodinné stany, ale možno náš výber by bol Coleman 8 osoba Instant Stan.   Práve teraz na amazon, tam je len asi desať alebo pätnásť dolárov cenový rozdiel medzi dva stany, tak prečo nie kúpiť extra priestor?   Váš najväčší dôvod pre nákup menšie stan je, že je ľahšie nastaviť a strhnúť; váš hovor.

Opäť, bez ohľadu na Stan si kúpite, kúpiť zem plachta a dážď lietať udržať si suché.   Udelený, odolný proti poveternostným vplyvom stan by mal prísť so všetkým, aby to-dobre počasie dôkaz, ale teraz, keď ste si prečítali túto recenziu, ste varovaní – a preto pred ozbrojenými.

Choďte tam a robte zázraky.