Fosílne Q zakladateľ recenzia

Fosílne Q Zakladateľom je módny powerhouse je prvý Android Nosenie smartwatch, spájajúcej Tag Heuer, ako tradičné hodinárov cieľom je ukázať Apple, Samsung, Motorola a zvyšok, ako by sa to malo urobiť

To je najviac nositeľné nové odrody fosílnych Q, ktorý zahŕňa fosílne Q A reveler a rojko činnosť trackery, spolu s nádherne pomenované fosílne Q Grant.

Zakladateľ nerezovej ocele na?279, je výrazne lacnejšie ako Tag Heuer Pripojený, ktoré spadajú podľa druhej generácie Moto 360 (?229), LG Watch Urbane (?259) a Huawei hodinky (?289).

Cena pri kontrole: $ 295 skontrolujte aktuálnu cenu

Môžete tiež vyzdvihnúť zakladateľa s hnedým koženým remienkom za $ 275, ak kovový pás nie je vaša vec.

Takže je to najlepšie Android Wear hodinky môžete dostať svoje ruky na práve teraz? Nechajte ich pozrieť

Fosílne Q zakladateľ: dizajn a stavať

V roku 2015, je spravodlivé povedať, že smartwatches vo všeobecnosti sa naučil jednu alebo dve veci, o tom, čo je potrebné urobiť dobrý vyzerajúce hodinky. Nepovedal by som, že sme pribitý to dosť, ale je to určite ísť správnym smerom.

Zakladateľ pevne padá do peknej hromady. Je to ako jeden z jeho chronografových hodiniek, ale s dotykovým displejom. Ale je to veľké. Váženie tesne pod 72g, to je najväčší Android Wear hodinky som musel žiť s.

Tam je obrovská 46 mm veľkosť prípade, že je technicky rovnakej veľkosti ako mens verziu novej Moto 360, ale, na rozdiel od Motorola auto, hodinky, zakladateľ je niekoľko centimetrov hrubšie, a je to vidieť. Toto nie je hodinky postavené na malom zápästí, ale niektorí sa budú páčiť veľké vyhlásenie, ktoré nevyhnutne robí vykukovanie pod rukávom.

Pokiaľ ide o veľkosť, musel som navštíviť môj miestny obchod s hodinkami, aby som dostal nejaké odkazy odstránené z popruhu 22m. Dobrou správou je, že ak sa vám nepáči priemyselný kovový vzhľad, môžete vymeniť popruh za iný. ?6 a päť odkazov neskôr, zakladateľ mohol konečne sedieť pohodlne na zápästí a naučil som sa milovať priestrannú povahu tohto atraktívneho hodinky.

Ďalším veľkým bodom hovoru je obrazovka.

Dostanem na kvalitu neskôr, pretože tam je jedna vec, že chyba dizajnu nemôžete ignorovať tu. Netrvá to veľmi dlho, kým si všimnete veľkú čiernu pneumatiku v spodnej časti obrazovky, rovnako ako sa dostanete na Moto 360. Dôvodom je podobný dôvod pre jeho vzhľad na Motorola smartwatch. Je to miesto, kde žije snímač okolia, aby pomohol nastaviť jas obrazovky v závislosti od osvetlenia vo vašom prostredí. Aj keď je to určite užitočný doplnok, ktorý je pre nás pútavý a vy by ste sa s ním museli zaoberať tradičnými fosílnymi hodinkami.

Okrem toho jedinou ďalšou funkciou vykupujúcou je koruna, ktorá ako tá na Tag Heuer Connected nemá t twist. Dajte to stlačte a bude to jednoducho otočiť obrazovku, pevnejší Lis bude skákať do domovskej obrazovky aplikácie. Neexistuje žiadny optický snímač tepovej frekvencie spočívajúci na zadnej strane, ktorý nájdete na iných hodinkách Android Wear, aj keď pre smartwatch zamerané na módu nie všetko prekvapilo, že to bolo vynechané.

Tam je malý mikrofón zastrčený na ľavej strane puzdra hodiniek podporu hlasové ovládanie a je IP67 prachu a vode odolné, takže je to dosť bezpečné pre sprcha, ako som to zistil, ale ja by som odporučil, aby ho zaplávať.
Fosílny Zakladateľ Q: Zobrazenie

Už som povedal, môj kus na škaredé čierne pneumatiky, ale že stranou, obrazovka zakladateľ s je celkom solídny pre pohľad cez na užívateľskom rozhraní Google.

Fossil sa rozhodol pre 1,5-palcový LCD displej s rozlíšením 360 x 326 a hustotou pixelov 240ppi. To je zhruba rovnaké špecifikácie obrazovky ako druhá generácia Moto 360. Je ostrý a jasný, takže v noci je vánok. Chýba rovnaké pútavé farby a živosť, ktoré dostanete s displejmi AMOLED od spoločnosti Samsung.

Môj jeden malý reptania je, že trpím niektoré rovnaké skreslenie dostanete okolo okraja obrazovky na Moto 360. Je to takmer rovnako prominentné, ale všimnete si to zblízka.
Fosílne Q Zakladateľ: Android Wear

Softvér lepidlo, ktoré drží všetko dohromady, je Android Wear. Tam s aplikáciami pre Android a iOS, aj keď ho používate s iPhone, je reštriktívnejší zážitok. Takže to nedáva vám robiť veci, ako je odpoveď na texty alebo prístup k Android Wear Google apps.

Fossil má tiež vlastnú aplikáciu Q companion, ale je to úplne iná vyhliadka na použitie v porovnaní s tým, kedy je spárovaná s trackerom aktivity fosílnych objektov. Stále môžete získať prístup k veľmi dráždi zvedavosť funkciu, ktorú som sa vzťahuje v mojej recenzii Reveler. Je to tiež miesto, kde budete hľadať hrsť fosílnych predmetov vlastné ciferníky. Tie môžu byť prispôsobené z aplikácie, ktorá vám umožní upraviť farby pozadia. Tam sú niektoré prekvapivo pekné prírastky tu, ale väčšina z nich sú bohužiaľ zničený hrozné black panel v dolnej časti obrazovky.

Všetko ostatné, vrátane upozornení, prístup k aplikáciám a nastavenia zakladateľa, sa vykonáva z Android Wear.

Je to známy príbeh, Ak ste predtým vyzdvihli hodinky Android Wear. To si vyžaduje veľa prejdením cez tutoriál obrazoviek ísť. Akonáhle to všetko urobí, upozornenia na telefón začnú prúdiť v jeho číslach a tak robia karty Google Now. Niektoré z týchto kariet sa objavujú v užitočných časoch ako iné a stále majú pocit, že to vyžaduje čas na to, aby skutočne poskytovali viac pop-up upozornení, keď naozaj potrebujete.

Hlasové ovládanie zohráva svoju úlohu tu s láskavým dovolením Google Email voice search, ale je to skôr prekážkou, než pomáha veľa času. Väčšina aplikácií majú tendenciu T0 tlačiť späť do smartphonu. Stojí za to nejaký čas zvyknúť si na výzvy, ktoré naozaj pomáhajú šetriť čas. Mikrofón odozvu a presnosť je v poriadku, v izolácii, ale ak chcete ísť úplne dick Tracy verejnosti, tam, kde je viac hluku naše kým sa znova von na spustiť, potom je to skôr výzva.

Pokiaľ ide o aplikáciu, no, mal som svoj názor na to, čo si myslím o aplikáciách smartwatch v celku.

Život so zakladateľom zmenil názor. Cestovné aplikácie ako Citymapper sú dobre implementované, ale radšej som išiel do môjho telefónu, aby som ho použil. Natívne aplikácie ponúkajú podobné výsledky ako hodinky Android Wear. Nové výzvy spoločnosti Google Fit a Google sa cítia viac zapojené ako prístup k fitness, ale v žiadnom prípade to nie je prelomové. Android Nosiť stále cíti, ako by to tam, práca je potrebné urobiť, aby si to na mieste, kde sa skutočne cíti užitočné a ktoré obsahuje základné funkcie, ako sú upozornenia.

Fossil Q Founder: hardvér a životnosť batérie

Nie je veľa oddeliť zakladateľa Q A takmer každý iný Android Wear, keď porovnáte ŠPECIFIKÁCIE listy. Obsahuje 1GB pamäte RAM so 4GB interného úložiska, ktoré možno použiť na vloženie hudby cez vstavanú podporu Wi-Fi. Nemá GPS na palube ako Moto 360 Sport alebo Sony SmartWatch 3 zdvojnásobiť ako bežiace hodinky.

Je poháňaný rovnakým Intel Atom z34xx ako Tag Heuer je zapojený, roztrhol z procesora Qualcomm zabalené do väčšiny ostatných hodiniek Android Wear. Neexistuje žiadny rozdiel vo výkone naozaj robiť poznámky hoci. Prejdením cez obrazovku je tiež veľmi čistý a nie sú žiadne známky oneskorenia.

Pokrýva základy pohybu, sledovanie, A3 osí akcelerometra je vedľa osi 3 gyroskop, hoci fitness funkcie sledovania, ktorý si s reveler chýba v akcii na Fosílnych Otázka, Ale stále môžete zbierať údaje do aplikácie tretích strán a spoločnosť Google Nosenie. Dal som to proti čeľusti UP2 a to bolo všeobecne 200-300 kroky zubné chrbtice od čítania, ale do značnej miery v rovnakom ballpark.

Sledovanie krokov v porovnaní: zakladateľ fosílnych Q (vľavo) a Jawbone UP2 (vpravo)

Kde by ste mali t očakávať zázraky od zakladateľa je v oddelení batérie. V tomto robustnom tele z nehrdzavejúcej ocele je zabalená batéria 400mAh. To by vám malo priniesť 24 hodín životnosti batérie, čo bohužiaľ znamená, že musíte nabíjať každú noc.

Žiadne hodinky Android Wear sa zatiaľ podarilo prelomiť značku 2-day pre stamina a zakladateľ sa nelíši.

Vo väčšine dní zakladateľ bol až okolo 20% na 10.30 popoludnie. Pohráva s jas obrazovky na automatické nastavenie, ktoré obmedzujú počet oznámení, ktoré je sledovať a vypnutie Wi-Fi, a to budem robiť to okolo 40% na konci dňa.

Nie je to ani veľmi rýchla nabíjačka. Bude potrebovať hodinu a pol ležať na vrchole nabíjačky, aby ste sa dostali späť na plný výkon od 0%. 30-minútový poplatok vás dostane okolo 40% známky, ak zabudnete urobiť v noci. Vyzerá to podobne ako nabíjací dok ako ten, ktorý je nabitý trackerom aktivity Reveler, aj keď extra hmotnosť znamená, že sa musíte uistiť, že sedí správne na vyhradenom mieste nabíjania.

Používa štandard bezdrôtového nabíjania Qi, takže by ste ho mali používať s nabíjačkami tretích strán. Veľa šťastia sa snaží zabaliť tento priemyselný pás z nerezovej ocele okolo jedného, ktorý nie je chcel byť ten v krabici.

Fosílne Q Zakladateľ

Fosílne

Dokonca aj s objemným dizajnom, zakladateľ Q je jedným z najlepšie vyzerajúcich hodiniek Android Wear. Je to len škoda, že sa musíte pozrieť dole a pozrieť si úžasný čierny bar Moto 360-esque, ktorý je rozreže na jeden z jeho super-štýlových číselníkov. Okrem toho je to Hodinky Android Wear ako každý iný. Softvér stále potrebuje prácu a životnosť batérie je dosť dobrá.

Za menej peňazí by ste mohli ísť na LG Watch Urbane, alebo Huawei hodinky pre niečo navyše, a získať podobnú skúsenosť. Dúfajme, že to nebude posledný vidíme Fossil Android Wear hodinky, pretože na prvý pokus, to dostane veľa vecí správne.